Podpořte nás

Prosím, mluvte s námi, mluvte se svými zastupiteli a dejte jim vědět, co Vás ve městě trápí.

Sledujte dění ve městě, sledujte zprávy ze zastupitelstva a rady ve Zpravodaji. Přijďte na zasedání zastupitelstva, ptejte se na něm zastupitelů na detaily jejich rozhodování. Zasedání zastupitelstva je sice často dlouhé, ale koná se jen 4-5 krát do roka.

Napište svůj pohled na věc do Počáteckého zpravodaje. Uzávěrka je vždy k 15. v měsíci. Svoje texty a fotografie zasílejte na: kultura@pocatky.cz.

Napište nám. Dejte nám podnět na to co Vás trápí, zajímá, co Vám ve městě chybí. Oslovte svého zastupitele nebo radního a ptejte se přímo jich. Napište nám, které z našich aktivit se Vám líbí, případně které Vás neoslovili.

Projděte se městem, všímejte si, co se děje v okolí.

Přidejte se k nám. Máme kopec nápadů, ale málo lidí. Každý z nás se o město zajímá ve svém volném čase a času nemáme nekonečně mnoho.

Vyznáte se v zásadní problematice (sucho, hospodaření v lesích, správa veřejného majetku), která město ovlivňuje? Sháníme odborníky, od kterých můžeme čerpat odborné informace, a kteří by byli ochotní zastupovat občany v komisích a pracovních skupinách.